לאתר לומדון הוצאה לאור

 

משרד ראשי:

כתובתינו: "בית קורקס"
רח' זרחין 10,
ת.ד. 3030
רעננה 43662
טלפון: 09-7776800
פקס: 09-7776805

שירותי תבור בתחום הזכיינות

חברת תבור, בתפקידה כגוף המתאם בקרן לעסקים קטנים ובינוניים, בדקה מעל 20,000 עסקים ואישרה מעל 4 מיליארד ₪ בשנים האחרונות. התרשמותנו המקצועית היא שהמוטיבציה להקמת עסקים חדשים, לצד יכולתם של יזמים לקבל אשראי, נמצאת במגמת עליה. נתונים אלו, לצד הצמיחה המרשימה של תחום הזכיינות בישראל, יוצרים עבורך, המעוניין להקים רשת בזכיינות, הזדמנות עסקית ייחודית.

מהלכים במסגרת הייעוץ להקמת רשת בזכיינות

סקירת שוק, לרבות הגדרת שווקי היעד הרלוונטיים ואמידת היקף הפעילות בכל אחד מהם. סקירת המתחרים הפועלים כיום בתחום העיסוק של הרשת, חסמי כניסה לענף, פדיון ממוצע ומדדי רווחיות. תיבחן השפעת איומים חיצוניים על הפוטנציאל הכלכלי של הענף.

בניית מודל עסקי להתקשרות בין המזכה לבין הזכיינים. חלק זה יגדיר בפירוט את אופי הפעילות ההדדית של שני הצדדים, לרבות סיוע בהקמת החנות, תנאי התשלום עבור המלאי הראשוני, דמי זיכיון חד פעמיים או מתוך המחזור, החזרות סחורה, תמיכה מקצועית ושיווקית, היתר להרחבת מגוון מוצרים, שירות לקוחות, עריכת ביקורות ועוד.

הכנת תחזית פיננסית מפורטת לחברה המזכה, בהתבסס על סדרת הנחות המתיישבות עם הסביבה העסקית, תוך הערכת פוטנציאל הצמיחה במספר הזכיינים. התחזית תכלול את הרכב ההכנסות וההוצאות של החברה, מדדי רווחיות ותזרים תחת מספר תרחישים.

תכנית עסקית מקיפה ומעודכנת, שתתאר את תחומי הפעילות וכן את היעדים העומדים בפני החברה ואת הדרכים להגשמתם. תכנית כזאת משמשת הן ככרטיס ביקור למשקיעים ולמעניקי אשראי פוטנציאליים, והן ככלי תומך החלטה למנהלי החברה ולמשקיעים בה.

הכנת ספר נהלי עבודה לזכיין הרשת, שיכלול בתוכו את כל המפרט הטכני של התפעול, החל מאיתור מקום מתאים, הקמת הסניף (החנות), נוהל הזמנות, נוהל תשלומים, נוהל השתתפות בפרסום, הדרכות עובדים, מדיניות מלאי ועוד.

הצעת פתרונות מימון לזכיינים, בהסתמך על קשרי העבודה של החברה בקרנות ובבנקים, לרבות גיבוש מסלול מיוחד במסגרת "קרן דיסקונט לעסקים", המנוהלת על ידי חברתנו בשיתוף בנק דיסקונט.

איתור זכיינים מתאימים ומיונם, תוך הערכת רמת הסיכון הטמונה בהתקשרות עם כל אחד מהמועמדים. חברת תבור רכשה ניסיון רב במיון עסקים, והראייה היא רמת הדיפולט הנמוכה שהשיגה החברה בקרן לעסקים קטנים בערבות מדינה, לעומת קרנות אחרות, בעבר ובהווה. תהליך המיון יכלול בדיקת הרקע הבנקאי של המועמד, איתנותו הפיננסית, ניסיון ניהולי ועוד. תוצר הבדיקה יהיה דו"ח מסכם מפורט, הכולל חוות דעת מקצועית בדבר רמת הסיכון והמלצה לגבי המשך התהליך או הפסקתו.

לפני שאתה משלם על זיכיון

תן לנו להעריך עבורך את שוויו!

יותר מדי יזמים שילמו מחיר מופרז בעבור זיכיון חסר ערך.

מעט חברות יכולות ורשאיות למכור זיכיונות.

התנאי להצלחת זיכיון הוא:

  • חברה בעלת מותג חזק
  • חברה יציבה פיננסית
  • חברה בעלת מערכת תמיכה לוגיסטית
  • חברה בעלת מערכת הדרכה והכשרת מקצועית של הצוות
  • מערך נהלים מוגדר ומוקפד
  • מחיר הוגן ותמיכה זכיין בתחילת דרכו
  • מודל עסקי נכון

כך שלפני שאת/ה הולך להוציא את כספך על הבטחות שווא ומצגים של אחיזת עיניים, תן לנו ללוות אותך ולבדוק עבורך את "ערך" הזיכיון.

חברת תבור כלכלה ופיננסים – חברת ייעוץ כלכלית מובילה, עם שני עשורים של ותק וניסיון ועם ידע רב בתחומי הזכיינות, תסייע לך בהערכת ההשקעה ובתכנון עתידך.

Line

בניית אתרים - עיצוב גרפי © כל הזכויות שמורות לתבור כלכלה ופיננסים בע"מ